27 Apr

Latvijas Diabēta federācijas kopsapulce

Kā ikgadu aprīļa mēnesī notika Latvijas Diabēta Federācija kopsapulce, kurā piedalījās arī mūsu biedrības pārstāve, vadītāja Agija Kudrēviča. Šajā kopsapulcē tika arī pārvēlēta federācijas valde.

Paldies Latvijas Diabēta Federācija prezidentei Indra Stelmane ne tikai par lielo ieguldījumu biedrību attīstībā, bet arī par pieaicinātajiem lektoriem! Ar lielu interesi dalībnieki uzklausīja fizioterapeites, profesores Aijas Kļaviņas ieteikumus aktīvākam dzīves veidam – sākt ar mazumiņu, kustēties kaut nedaudz un pamazām paaugstināt slodzi. Biedrību rīcībā nonāca arī A.Kļaviņas izstrādātais buklets ” Dzīvot aktīvi ir vienkāršāk nekā Jūs domājat”. Savukārt par mūsu psihoemocionālo stāvokļa uzlabošanu savus ieteikumus sniedza psihotepateiote Aina Poiša, atgādinot, ka jāsāk ir ar sevis mīlēšanu un cienīšanu, lai tad varētu palīdzēt arī citiem.

Ar lielu prieku sagaidījām arī jaunāko žurnāla “Saule” izdevumu! Šā gada Pasaules Diabēta dienas tēma – Diabēts un ģimene. Žurnāls tuvākajā laikā būs pieejams arī mūsu biedrībā!!