22 Nov

Veiksmīgi tiek turpināta sadarbība ar Liepājas Neredzīgo biedrību

 

13.novembrī Liepājas Neredzīgo biedrība organizēja Starptautiskai neredzīgo dienai –  13. novembrim – veltītu svētku gājienu. Tā mērķis bija pievērst sabiedrības uzmanību ar redzes invaliditāti saistītām tēmām un cilvēku ar redzes invaliditāti integrācijai sabiedrībā.

Šī noslēguma pasākuma ietvaros, kas norisinājās Liepājas Neredzīgo biedrības telpās Liepājas Diabēta biedrība sadarbībā ar RSU Liepājas filiāles studiju programmas „Māszinības” un „Ārsta palīgs” studentiem nodrošināja veselības mērījumus visiem interesentiem.

Veselības mērījumus izmantoja 28 interesenti, kuriem tika noteikts glikozes līmenis asinīs, arteriālais asinsspiediens, pulss, kā arī pārbaudīts skābekļa saturs asinīs. Visiem dalībniekiem tika piedāvāta iespēja veikt ķermeņa fiziometrisko rādītāju noteikšanu – ķermeņa svars, ķermeņa masas indekss, ķermeņa iekšējo (viscerālo) tauku daudzuma noteikšana, muskuļu spēka noteikšana.